Tien op tien

Gisteren werden we verwacht op Gasthuisberg voor controle. Lucas kreeg tien op tien en een dikke duim: gewicht op peil gebleven, bloedwaarden nog steeds prima en deugnieterij exponentieel toegenomen. Ook bij de kinesist ging het heel goed.

Eten is nog steeds een heel avontuur, maar het lukt vrij goed, ookal zijn er al wat aften in zijn mond.

Lucas geniet momenteel van alles wat lukt en kan: bezoek, even buiten spelen, ontsnapte kippen terug in de kippenren zetten, eieren halen, op het salontafeltje dansen en zingen met Ruth, cadeautjes in elkaar vijzen, typen op een gekregen Arabische typmachine, knutselen en  naar de winkel gaan op zoek naar dingen die hij misschien zal lusten. Samen met Ruth helpt hij (bij momenten iets te) enthousiast aan de dagelijkse schoonmaak.

De komende dagen zal zijn energiepeil dalen en zullen de aften wellicht erger worden, waardoor eten moeilijker zal worden. Maar we nemen het dag per dag en genieten van elk goed moment.

IMG_2618

 

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.